TO-XI-CKA PSY-CHO-ZA

Autor: Jaroslav Ondrušek | 24.9.2019 o 11:16 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  153x

Včelárenie ako nebezpečný koníček, tajní psychoagenti chcú značiť kráľovné ja zatiaľ robím med a zakrmujem cukrom... ale nehovorte to na protidrogovom lebo paranoici vás budú krivo obviňovať z trestnej činnosti... 

 7 rokov pracujem v Rakúsku, 6 rokov včelárim, mám ako tichý spoločník aktíva v súkromnej s.r.o. nie som si vedomý žiadnej mojej protispoločensky trestnej činnosti. Minulý rok však v hoteli kde som pracoval po vražde Jána Kuciaka som sa stal obeťou prenasledovania a šikany, tak som odtiaľ odišiel psychicky vyhorený, že si odpočiniem pár týždňov doma na Slovensku a potom opäť vycestujem za prácou. Namiesto toho už cestou z rakúska ma prenasledovala tajná polícia, turci si ma fotili na parkovisku a na odpočívadle vyhrážali že toto je tvoj koniec...kvôli čomu som zhodnotil, že ma niekto z niečoho krivo obviňuje. Na slovensku ked som si chcel odpočinúť, to isté, neustále prenasledovanie tajnou políciou. Z toho dôvodu som minulý rok šiel podať trestné oznámenie do trenčína, kde ma za 1,5 hodiny čakania na stanici nikto nevypočul, tak som šiel do brna, kde som však najskôr navštívil psychológa v Kresťansko pedagogicko-psychologickej poradni Brno, z obavy o svoj duševný stav. Po rozhovore s psychologom som došiel k záveru, že som v poriadku a tých 90 % istoty že ma sledujú sa mi zvyšil na 100%. Šiel som teda na policajnú stanicu v Brne, kde mi však povedali že podať trestné oznámenie na neznámych páchateľov v policajnom zbore za zneužívanie právomocí verejného činiteľa bude lepšie podať na Slovensku, tak som vycestoval do Piešťan, kde som na okresnom policajnom úrade šiel podať tr. oznámenie. Počas čakania na vyšetrovateľa prišli na stanicu mne dve neznáme osoby, ktoré akože prišli ohlasiť poistnú udalosť, že mali defekt na aute. Počas čakania na vyšetrovateľa sa začali rozprávať že veď dvaja ho chytia a ja mu to pichnem ved su to len kortikoidy. Z ich ďalšej konverzácie aj s vyšetrovateľom som pochopil že sa bavia o mne a majú v pláne ma zneškodniť. Nakoniec im vyšetrovateľ povedal že on musí dodržiavať predpisy, ved možno to bolo len po Zeleneč a koleso sa vymenilo, potom auto šlo dalej po rovnej ceste s občasnými hrbolmi...-- Ak nechápete čo to znamená, dajte si to zanalyzovať niekym z kriminalistiky.  

 

Potom som podal tr. oznamenie, ktoré šlo na inšpekciu. Ked'že naďalej sa nič nedialo a v Trenčíne psychopati z Policie rozširovali o mne nepravdivé skutočnosti, čiže som sa stal terčom šikany, ohovarania hlupákov v Trenčíne, neviem či su týto negramotní hlupáci platení z mojich daní, ale pravdepodobne hej, neustále sledovaný pravdepodobne aj termokamerami - pretože môj prihluply brat sa mi raz prezradil, že odkiaľ viem o termokamerách, ked som si raz sám pre seba naschvál vyprával doma o samote že stavím sa že ma sledujú aj s termokamerami. Z toho dôvodu som podal ďalšie trestné oznámenie, na celý policajný zbor v TN, bol som k tomu vypovedať, a celé to šlo na inšpekciu. Predtým som navštívil právnika v Banskej Bystrici, p Sch., ktorý sa mi snažil nahovoriť že mám sa na to vykašlať, pretože čo ked som bol podozrivý z teroristického činu, a dokonca že čo ked som bol podozrivý z vraždy Jána Kuciaka. Po všetkých tych zažitých skúsenostiach je podľa môjho úsudku dosť pravdepodobné že nejaký psychopat platený z mojich daní si ma dovolil krivo obviniť a zneužívať svoje právomoci.

 

Inšpekcia ma zavádzala, že konanie ohľadom osôb, ktoré ma chceli zneškodniť kortikoidmi sa vedie na KR PZ TN, v domnienke že je to pravda som sa až po mesiaci šiel informovať o konaní avšak tam mi povedali že nič nie je vedené, že všetko odstupili na inšpekciu. Tak som chcel nahliadnuť do konania na inšpekcii, ktoré mi najprv odoprela a až po argumentácii podľa zákonov uznala že mám na to právo. V tomto spise som zistil že nič z navrhovaných dôkazov nebolo prešetrené. Naďalej som bol prenasledovaný, mne neznáme osoby sa zaujmali o môj elektronický podpis na úrade práce, v nákupnom centre trenčín som bol sledovaný nejakými žebrakmí z radov policie, chudáci zneužívali svoje právomoci lebo schovávať sa vedia iba za funkcie do očí hovoriť na rovinu je z nich každý chudák a ukradli mi tam okuliare v hodnote 120 eur, a nechceli mi ani záznam z kamery poskutnúť. Potom som spravil prečin v hodnote 120 eur, keď som na protest voči tomuto prenasledovaniu nastriekal na múr nápis SLOBODA, ROVNOSŤ, BRATSTVO. Čakal som na políciu, lebo som sa chcel nechať zatknúť a zaplatiť škodu kludne aj 1000 eur, namiesto toho mladí policajti agresívnym spôsobom vybehli z auta, ja som bol pri zakrývaní si tváre obvinení z napadnutia a keď som uposluchol vyzvu a nehal sa na zemi spútať, začali ma hrdinovia udierať utočnými rukavicami do zátylku. Namiesto mojho navrhu že veď zaplatím pokutu aj 1000 eur a opravím to ma zobrali na stanicu, kde ma mali zbiť ale niekto sa ma zastal že to je moc. Potom namiesto môjho navrhu zaplatenia pokuty a odrobit si škodu, som bol 2 dni väznený v CPZ mal som súd, celé toto ich konanie muselo stáť hadam aj 3000 eur a aj na súde namiesto pokuty ma dali trest 160 hodín. Kvôli tým hodinám som 3 mesiace nemohol vycestovať za robotu, s peniazmi minus 6000 namiesto plu 5000 a celý čas som bol terčom šikany od slaboduchých, negramotných idiotov z Trenčína... Bohužial inak sa ich nazvať nedá. Potom som konečne odišiel pracovať do zahraničia, kde som zistli že som stále sledovaný.

 

Tak som sa formou infožiadosti snažil už v aprili 2019 aj na Slovensku a v Českej republike zistiť, či som bol v minulosti alebo v súčastnosti podozrivý - podľa trestného zákona obvinený z nejakej trestnej činnosti, keď ma Polícia alebo nejaké obranné zložky prenasledujú, monitorujú, rozširujú o mne nepravdivé informácie a porušujú moje ľudské práva a zneužívajú svoje právomoci. Od štátnych orgánov SR platených z mojich daní mi neustále chodia odmietania, tak doteraz s nimi formou odvolávaní komunikujem, že je to moje právo vedieť aké informácie o mne vedie štát. Zo strany Ministerstva vnitra Čr mi došlo vyzrozumenie,   20190731_123404.jpg   20190731_123412.jpg že nevedú žiadne informácie o mojej osobe, čo však na prežité skúsenosti v Čr, keď ma  cca v septembri 2018 pri kostole Navštívení panny Márie v Břeclavi sledovali, dokonca jedno auto pri mne zastavilo, jeden chalan sa mi začal vyhrožovať že mam vystupiť z auta, že on mi ukáže čo je ulica a druhý mu na to povedal, že nemáme byť vydení a ty ho provokuješ.

 

Dokonca pri mojej rekreácii na kúpalisku Laa an der Thaya v tom istom termíne ma sledovali, dokonca sa bavili že citujem "tak ho odprásknem". V Brne ešte pred pokusom podať trestné oznámenie ma sledovali a na policajnej stanici ma ani nechceli vypočuť, že mam isť na magistrát a ked tak na slovensko. V hoteli kde momentálne pracujem, robil so mnou F. H. z Chomutova  Screenshot_20190731-131650_Chrome.jpga Radovan T. z Trenčína  Screenshot_20190731-131545_Chrome(1).jpg

Z rozhovorov s týmito osobami som nadobudol presvedčenie, že kedže som včelár a produkujem med a zakrmujem včely cukrom, nejaký paranoidný psychopati z polície ma bezdôvodne a krivo obviňujú s výroby kristal methu - pervitínu. F.H. je podľa môjho úsudku jeden z mnoha agentov, ktorý ma bezdôvodne prenasledovali.

A bolo toho omnoho viac.

 

 A z toho súdim, že niekto o mne rozšiťuje nepravdivé informácie, krivo ma obviňuje z dôvodu aby mohol škodiť mojej osobe a to už neviem či z nejakej nenávisti alebo zloby, a zneužíva svoje právomoci.Touto formou som žiadal o informácie- má polícia alebo iný orgán ČR informácie o použití Informačno-technických prostriedkov - informácie o použití Informačno-technických prostriedkov povolením súdu- informácie o mojej osobe vedenej ako subjekt trestného konania- informácie o mojej osobe vedenej v Interpole a Europole 

 

Kedže už som dával preskúmať rozhodnutie o poskytnutí informácie z prezídia policajného zboru ČR, bolo mi povedané že trestné konanie pravdepodobne nie je ukončené, pretože ohľadom mojej osoby ževraj policia ČR nemá žiadnu informáciu, že by som bol vedený ako subjekt trestného konania.

 

Takže ako vraví šefinko, stále ta istá pesnička dokola, ale asi sa ti páči, keď kopírujete môj štýl, keby si bol chlap aspoň si to priznáš kto Vás inšpiruje...

 

Koho je to hra? Lebo ja som ju hrať nechcel, tak sa choďte liečiť a mňa už nechajte na pokoji 
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Cynická obluda

Zrozumiteľné prirovnanie

Matovič najskôr baláchal ľudí na testovanie tým, že to vyrieši celú koronu. Teraz má problém s vysvetlením pravdy.

Jankovská vyjednáva o podmienkach, za ktorých bude rozprávať

Dozorujúca prokurátorka má blízko k zadržanému Kováčikovi.


Už ste čítali?